תחום שהוא עולם ומלואו

לייעוץ מהיר
מלא את הפרטים הבאים

  הרגע בו אדם יקר הולך לעולמו הינו מורכב וקשה מבחינה רגשית ללא ספק. בין הסידורים השונים שממתינים לכם בתור בני משפחתו, חשוב יהיה לבחון גם את ההלכות המשפטיות של הדבר ולבדוק האם הותיר אחריו צוואה. במידה ולא, הרי שעיזבונו יחולק בהתאם לחוק הירושה ועליכם יהיה לפנות בבקשה למתן צו ירושה את הרשם לענייני ירושה במחוז בו התגורר המנוח בעת פטירתו. זכרו, אין אתם חייבים להתמודד עם המצב המורכב הזה בכוחות עצמכם, משרדו של עו"ד אוהד שוהם יעמוד לשירותכם ויסייע בכל התנהלות במקרים הללו בצורה הרגישה והמקצועית.

  תחום דיני ירושה הינו עולם ומלואו

  כל אדם נתקל בשלב כזה או אחר בחייו במושג 'ירושה'. לאור העובדה כי לרוב יהיה מדובר בנושא רגיש ובעייתי אשר מופיע ברגעים הקשים בהם אדם יקר הלך לעולמו, מומלץ יהיה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום דיני הירושה אשר יוכל לספק את הייעוץ והליווי המשפטי לו תהיו זקוקים. שירותיו המשפטיים של איש מקצוע זה יהיו נחוצים בעיקר בשעה שאתם זקוקים לסיוע בתחומים הבאים:

  • הגשת בקשה למתן צו ירושה
  • הגשת בקשה לביטול צו ירושה
  • התנגדות למתן צו ירושה
  • הגדת בקשה לתיקון צו ירושה
  • ועוד…

  שירותיו המשפטיים המקצועיים של עורך דין מנוסה בתחום יהיו אלו אשר יסייעו באיתור יורשיו של הנפטר, כיסוי הירושה, ניהול העיזבון וצו הירושה ועוד. זכרו כי חשוב יהיה לוודא כי משרד עורכי הדין אליו אתם פונים הינו אכן בעל ניסיון עשיר בתחום וידע מעמיק בנושאים השונים תחת דיני הירושה. זו תהיה למעשה הדרך הטובה ביותר להבטיח את הייעוץ, ליווי ובעת הצורך גם הייצוג המשפטי לו אתם זקוקים.

  נעזרים בגורם מוסמך לענייני ירושה

  אין ספק כי מותו של קרוב משפחה יקר מהווה תקופה כאובה ורגישה, עם זאת, חשוב יהיה לפעול בהיגיון ולברר האם הותיר בלכתו צוואה. במידה ולא, יהיה עליכם להגיש בקשה לצו ירושה בעזרתו של גורם מוסך ומנוסה בענייני הירושה על כל היבטם. לקבלתו של הסיוע הנחוץ לכם, הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין אוהד שוהם.

  לייעוץ מהיר

  מלא את הפרטים הבאים

   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
   השארת הודעה מהירה

   לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים