עו"ד ירושה במרכז

שירותיו של עו"ד ירושה במרכז יהיו אלו אשר יספקו את המענה המקצועי הנדרש בעבור מגוון רחב של מצבים הנוגעים לעיזבונו של אדם קרוב. במידה והשאיר לאחר לכתו צוואה, הרי שרכושו של המנוח יחולק לפי המצוין בה, אך במידה ולא נותרה צוואה הרי שעיזבונו יחולק בהתאמה לחוק הירושה אשר קובע מי יירש את נכסיו של הנפטר ובאיזה אופן. על מנת לברר את חלקכם בירושה ולממש אותה, מומלץ יהיה לפנות אל משרד עורכי הדין אוהד שוהם אשר מתמחה בתחומים המשפטיים המגוונים בענייני ירושה, צו ירושה, צוואה ועיזבונות.

עו"ד ירושה במרכז – ליווי משפטי מקצועי לרשותכם

עו"ד ירושה במרכז יעניק לכם את הייעוץ המשפטי המקיף והייצוג הנחוץ אל מול הגורמים הרלוונטיים במצבים שונים. שירותיו יכללו גם את הנקודות הבאות:

  • בקשה לצו ירושה
  • ביטול צו ירושה
  • צו קיום הצוואה של הנפטר
  • קביעת בני המשפחה כיורשים על פי דין
  • זכות הירושה של ילד מאומץ
  • זכות הירושה של ידועים בציבור
  • ועוד…

זכרו כי במידה והמנוח אינו מותיר בלכתו צוואה אשר מגדירה את יורשיו, הרי שחלוקת העיזבון תתבצע בהתאמה לחוק הירושה על פי דין. חשוב לציין כי מצבים אלו עשויים להביא לסכסוכים בין היורשים ואף למלחמת ירושה קשה ומורכבת. על מנת להבטיח את קבלתו של הייצוג המשפטי המוביל, חשוב יהיה לפנות אל משרד עורכי דין אשר מקדיש לכם את מלוא תשומת הלב ומספק את הייצוג הנחוץ אל מול הערכאות המשפטיות השונות.

ליווי משפטי שמגן על זכויותיכם

על מנת לשמור על זכויותיכם בצורה מדויקת ולהגן על האינטרס שלכם, חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים בליווי משפטי מקצועי אשר יאתר בעבורכם את האסטרטגיה המשפטית המנצחת. אין ספק כי במצבים המורכבים והרגישים הללו מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של משרד עורכי הדין אוהד שוהם אשר יעזור לכם להתמודד עם סכסוכים מורכבים והצורך בהכרתכם בתור יורשיו החוקיים של המנוח. צרו קשר כבר היום לקבלת הסיוע המשפטי הנחוץ לכם. 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים