עו"ד ירושות וצוואות רמת גן

שירותיו של עו"ד ירושות כוללים ייעוץ, ליווי וייצוג לקוחותיו במקרים הבאים: החל מסכסוכי ירושה, עסקאות ומסחר בזכות היורש, קביעת זכות הירושה של ידועים בציבור לצד מקרים מורכבים אחרים. קרוב משפחה נפטר אך לא הותיר צוואה? מעוניינים לדעת האם אתם כשירים לרשת את רכושו של המוריש? משרד עורכי דין אוהד שוהם יסייע לכם בכל התלבטות ושאלה וכמובן – יעניק ייצוג מקצועי בערכאות הרלוונטיות.

עו"ד ירושות: להיערך כראוי

ההמלצה עבור כל אחד ואחת מאתנו היא לערוך צוואה. כך, נוכל לקבוע את חלוקת הרכוש בין היורשים. עם זאת, וכאשר הנפטר איננו מותיר אחריו צוואה, כאן מתחיל שלב כאוב ולא פשוט – ואין זו הפתעה. הרי כאשר מעורב רכוש וממון רב – מתחילים סכסוכים רבים. כדי להימנע מבעוד מועד ממצב בו קרובי המשפחה רבים על העיזבון שלכם לאחר לכתכם, מומלץ לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • בראש ובראשונה, מומלץ להכין קלסר ביטוחים. למה הכוונה? קלסר זה יאגד בתוכו מידע קריטי: החל מקרן הפנסיה שלכם, קופות הגמל שפתחתם על שמכם, ביטוחי חיים – במידה ויש, קרנות השתלמות ועוד.
  • ככל שנוקפות השנים, כך אנו צוברים רכוש רב יותר. בין אם מדובר בהשקעות בנדל"ן, חסכנות ועוד, מומלץ לאגד מידע חשוב זה.
  • עברתם על הניירת שלכם וגיליתם כי לא עדכנתם את המוטבים שלכם? בין אם מדובר בבן או בת הזוג שלכם, ידועים בציבור, זוגות חד-מיניים, וגם אם הנכם רווקים – יש לעדכן את מצבכם האישי, לציין את המוטבים שלכם בניירת הרלוונטית כמו גם לחתום ולציין את התאריך.

כיצד לחפש משרד עו"ד מומחה בענייני ירושה?

אובדי עצות בכל הנוגע לניהול העיזבון של הנפטר? מעוניינים לברר האם אתם זכאים לחלק מן הירושה? כדי לקבל את הייעוץ המקיף והמקצועי ביותר, מומלץ לחפש עו"ד מומחה בענייני ירושה. חברים או קרובי משפחה נעזרו בעו"ד לצורך ניהול העיזבון או בירור כשירות לקבלת ירושה? בהתאם לניסיון החיובי של סביבתכם הקרובה, כך תוכלו לפנות אל המשרד המקצועי ביותר.

כדי לקבל את הייעוץ והייצוג האיכותי ביותר בענייני ירושה, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אוהד שוהם. משרד זה מעניק ייצוג משפטי בעת התנגדות לקיום צוואה, ייצוג בערכאות המשפטיות בענייני הירושה השונים לצד שירותים משפטיים נוספים.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים