עו"ד צוואות וירושות מוביל

עו"ד צוואת וירושות יסייע לכם בתקופה המשמעותית ביותר בחייכם. מעוניינים לנסח צוואה? רוצים לדעת כיצד להגן עליה? או שמא אתם היורשים של הנפטר ומעוניינים לקבל את המגיע לכם? כך או כך, כדי לפעול במסגרת החוק, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אוהד שוהם. משרד זה, בניהולו של עו"ד אוהד שוהם, מומחה בענייני ירושה, צוואה ועיזבונות. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתייעץ בכל הקשור לתחומי עיסוק אלו.

עו"ד צואות וירושות: מידע חשוב

אף אחד מאתנו לא מסוגל לחשוב על היום בו לא נהיה כאן לצד משפחתנו. עם זאת, חשוב להתכונן לכל תרחיש שהוא – ולערוך צוואה. עריכת צוואה נושאת חשיבות רבה. מדוע? משום שעורך הצוואה קובע כיצד הרכוש שלו יתחלק ובין מי הוא יתחלק לאחר פטירתו. כך, ניתן יהיה לוודא כי הרכוש לא יהיה הפקר וכי ימנעו מריבות מיותרות. בעת עריכת הצוואה, חשוב להתעמק בסעיף 27 ב' במסגרת חוק הירושה; סעיף השומר על זכות המצווה לשנות את צוואתו בכל שלב, לערוך אחת חדשה ואף לבטל את נוסח הצוואה הקודם לצד נקודות חשובות נוספות.

מה קורה כאשר נפטר איננו מותיר אחריו צוואה? חוק הירושה קובע כי היורשים הטבעיים שלו הינם בני משפחתו – ובהתאם לקרבה המשפחתית שהם נושאים. במילים אחרות, נהוג לפעול בהתאם לשיטה המוכרת כ"פרנטלות". בהתאם לשיטה זו, את רכושו של הנפטר יירש אחד מבני הזוג של הנפטר – וזאת כאשר לנפטר אין קרובי משפחה נוספים. במידה ולנפטר ישנם הורים, ילדים, נכדים או שמא נינים, בן או בת הזוג של הנפטר יירשו חצי מעיזבונו של המת, כאשר החלק השני יתחלק בין קרובי המשפחה האחרים.

ליווי וייצוג מקצועי

דיני ירושה וצוואה הינם תחומים סבוכים למדי. בשל כך, במידה ואתם זקוקים לסיוע משפטי בתחומי עיסוק אלו, מומלץ ליצור קשר עם עו"ד אוהד שוהם; עורך דין לענייני ירושה, צוואה וניהול עיזבונות. במהלך שיתוף פעולה עם עורך דין זה תזכו לייעוץ, ליווי וייצוג בערכאות השונות – עד לתוצאה הרצויה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים