עו"ד צוואות וירושות מומלץ

מחפשים עו"ד צוואה מומלץ? אין ספק שתחום זה הינו מורכב; תחום הדורש סיוע בנושאים כדוגמת עריכת צוואה, קיומה של הצוואה בהתאם למצווה, הגשת בקשה לצו קיום צוואה לצד שירותים רבים נוספים. כדי לקבל יחס אישי וזמינות מרבית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אוהד שוהם; משרד המומחה בענייני צוואה על כל היבטיה.

עו"ד צוואה: ללוות שלב אחר שלב

עריכת צוואה הינה חשובה ביותר, שכן שהיא משמשת מסמך משפטי תקף. במילים אחרות, מסמך זה קובע, בין היתר, את חלוקת הרכוש של המצווה לאחר מותו ומיהם יורשיו הזכאים לקבל את רכושו. מי רשאי לערוך צוואה? ככלל, לכל אדם באשר הוא אדם ישנה היכולת והרשות לבצע זאת. במקביל לכך, ישנם מקרים חריגים בהם מומלץ ביותר לנסח צוואה ולחתום עליה: האם אתם נמצאים בעיצומו של הליך גירושין מבן או בת הזוג? האם אתם חיים בזוגיות ללא נישואין? במקרים אלו ואחרים רצוי לערוך צוואה ובהקדם.

מהו אופן עריכת הצוואה? ניתן לבצע זאת במספר דרכים כאשר העיקריות שבהן כוללות צוואה בעדים, צוואה בכתב יד וצוואה בעל פה. בטרם תתחילו בעריכת הצוואה, הליך אותו יש לבצע בסיועו של עורך דין מומחה בענייני צוואה, מומלץ לבצע את השלב הבא: הכנת רשימה מקיפה של הרכוש בבעלותכם. החל מכלי רכב, בתים, כספים או סוגי רכוש אחרים – מומלץ להיערך כראוי לעריכת הצוואה כך תוכלו לצוות את חלוקת הרכוש במלואו בין היורשים שלכם.

כעת, לאחר עריכת הצוואה בפועל, מומלץ לשמור אותה בנקודה בטוחה. למה הכוונה? בין אם בבית או בכספת, יש לוודא כי מסמך חשוב זה נשמר במיקום בטוח עליו רק אתם והסביבה הקרובה שלכם מודעים לקיומה. כך, בבוא העת ולאחר לכתכם, ניתן יהיה לאתר את הצוואה בנוחות וביעילות.

לחשוב על המחר

רובנו מעדיפים להדחיק מחשבה זו, אך האמת לאמיתה היא שיום יבוא ואיננו נהיה כאן יותר. לשם כך, מומלץ לערוך צוואה בסיועו של עו"ד אוהד שוהם. מעוניינים לקבוע מי זכאי לקבל את הרכוש שלכם לאחר מותכם? מתלבטים בדבר מה הנוגע לעריכת הצוואה? כך או כך, עו"ד אוהד שוהם יעניק לכם את הייעוץ, הליווי והייצוג האיכותיים והמקיפים ביותר בענייני צוואה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים