עורך דין לענייני ירושה במרכז

עורך דין לענייני ירושה הינו מומחה בתחום עיסוק משפטי מורכב ביותר: החל מבקשה לצו ירושה, ביטול צו ירושה, צו קיום הצוואה של הנפטר, קביעת בני המשפחה כיורשים על פי דין, זכות הירושה של ילד מאומץ לצד נושאים חשובים נוספים. אם הנכם זקוקים לסיוע באחד מעניינים אלו, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אוהד שוהם. משרד זה מחזיק במוניטין גבוה ובניסיון עשיר בכל הנוגע לייעוץ, ליווי וייצוג לקוחותיו מול הערכאות הרלוונטיות.

עורך דין לענייני ירושה – סיוע בבקשה לצו ירושה וביטולו

אם המנוח לא הותיר אחריו צוואה, עורך דין מומחה בענייני ירושה יסייע לכם בנקודות הבאות:

  • בקשה לצו ירושה – אכן, חשיבותה של צוואה היא רבה. במקרים בהם הנפטר לא הותיר אחריו צוואה או שמא הוא הותיר צוואה המתייחסת אך ורק לחלק מרכושו, יש להגדיר את יורשי המת ואופן חלוקת העיזבון. לפי חוק הירושה, כדי להתחיל בתהליך חלוקת הרכוש שהותיר הנפטר, יש להוציא צו ירושה. צו זה הינו מסמך משפטי המכיל מידע חשוב: החל משמו המלא של הנפטר, תאריך פטירתו של הנפטר, שמות היורשים שלו ומהו חלקם של כל אחד מהיורשים בכל הנוגע לעיזבון. את צו הירושה ניתן להגיש באמצעות דואר רשום או במשרדו של הרשם לענייני ירושה.
  • ביטול צו ירושה – צו ירושה, כאמור, הינו מסמך המכיל מידע מקיף אודות זהות הנפטר, יורשיו ואופן חלוקת רכושו בקרב היורשים. בשל כך, צו הירושה משמש כמסמך משפטי מחייב. עם זאת, ובהתאם לסעיף 72 בחוק הירושה, רשאי בית המשפט לענייני משפחה או הרשם לענייני הירושה לבטל את צו הירושה או לתקן אותו. ההחלטה הסופית האם לתקן או לבטל צו זה תתבצע בסיומו של המבחן הסובייקטיבי והאובייקטיבי.     

ייצוג בערכאות המשפטיות

דיני ירושה הינם מורכבים ומסועפים. במקום ללכת לאיבוד, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אוהד שוהם. שירותיו של משרד זה עוסקים בענייני ירושה, צוואה ועיזבונות ומציעים ייעוץ וייצוג משפטי מול הגורמים הרלוונטיים.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים