עורך דין לענייני צוואה רמת גן

עורך דין לענייני צוואה יסביר לכם ארוכות על חשיבות עריכת הצוואה, יעניק לכם את הליווי המשפטי הדרוש בעת עריכת הצוואה, יסביר לכם באיזה שלב מומלץ לעדכן את הצוואה לצד היבטים חשובים נוספים. במילים אחרות, וכדי לתכנן מוקדם ככל הניתן את היום שאחרי מותנו, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אוהד שוהם. משרד זה מחזיק בניסיון רב בייעוץ ובניהול תיקים העוסקים בעייני ירושה, צוואה ועיזבון. מעבר לכך, צוות המשרד מעניק ללקוחותיו יחס אישי ומכבד תוך זמינות גבוהה ופתרונות מקצועיים ויצירתיים.

עורך דין לענייני צוואה: חשיבות עריכת צוואה

אכן, אין אנו נהנים להקדיש מחשבה רבה על היום בו נמות ולא ניקח יותר חלק בגידול הילדים היקרים ובביקור אצל החברים. במקביל לכך, יש לקחת בחשבון כי מותנו נושא בהשלכות כלכליות רבות: החל מהנדל"ן שבבעלותנו, כלי רכב, חשבונות בנק לצד רכוש וממון נוסף שצברנו לאורך השנים – מומלץ לתכנן מבעוד מועד כיצד תרצו לחלק רכוש זה כמו גם לבחור את היורשים ביניהם תתחלק הירושה.

אין זה בא לומר כי נפטר שאיננו מותיר אחריו צוואה מפקיר את הממון והרכוש שצבר. וזאת, בשל העובדה שחוק הירושה ייקבע את האופן בו יתחלק העיזבון. עם זאת, עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: האם אתם מעוניינים להוריש לבני משפחה מסוימים ולהדיר את חלקם מהצוואה? האם מעדיפים להחליט בעצמכם איזה יורש יקבל מה מתוך העיזבון? האם ברצונכם להוריש את מלוא רכושם או חלק ממנו לצד שלישי? בהתאם לחופש הציווי, יש ביכולתכם לבצע זאת ולערוך את צוואתכם.

לפנות אל הגורמים המשפטיים המתאימים

בהתאם לחוק הירושה, יורשיו הטבעיים של המנוח הינם בן או בת הזוג של הנפטר, צאצאיו של המצווה, כמו גם הורי הנפטר וצאצאיהם. עם זאת, ובמידה ואתם מעוניינים להוריש את רכושכם לקרובי משפחה מסוימים על פני אחרים, יש ליצור קשר עם משרד עורכי דין אוהד שוהם. משרד עו"ד מומחה בענייני צוואה, ירושה ועיזבונות ומציע את הסיוע מקיף והמקצועי ביותר.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים