עורך דין צוואה מחיר

זקוקים לשירותיו של עורך דין צוואה? מעוניינים לנסח צוואה הדדית? חשיבותה של עריכת צוואה היא עצומה, שכן בזכותה תוכלו לחלק את רכושכם באופן שווה בין יקיריכם ולמנוע סכסוכים מיותרים לאחר מותכם. צוואה הדדית, לדוגמא, תתבצע בסיועו של עורך דין לענייני צוואה מתוך אינטרס משותף של בני הזוג להותיר את הרכוש לאחד משניהם – לאחר לכתו של אחד מהם. חושבים על העתיד הרחוק? אם אתם מעוניינים לערוך צוואה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אוהד שוהם.

עורך דין צוואה: עריכת צוואה הדדית

המחשבה על העתיד היא מורכבת, שכן היא דורשת מאתנו להתמודד עם אמת כואבת: המציאות בה, יום אחד כבר לא נהיה כאן יותר. אכן, המוות הוא חלק מהחיים ורבים מאתנו מתמודדים עם אובדן של קרוב משפחה אהוב ויקר. במקביל לכך, וכדי למנוע השלכות כלכליות משמעותיות לאחר לכתנו, מומלץ לפנות אל עורך דין מומחה בענייני צוואה. כך, נוכל לסקור את הרכוש שצברנו עד כה, לתכנן את החלוקה שלו ולבחור מי מסביבתנו הקרובה יירש אותו.

חיים בזוגיות ומעוניינים לערוך יחדיו צוואה? צוואה הדדית היא הפתרון עבורכם. עריכת צוואה הדדית מתבצעת מתוך רצון משותף של בני הזוג להוריש את העיזבון שלהם אחד לשני לאחר מותו של בן או בת הזוג. בנוסף, ובמידה ובן הזוג הנוסף נפטר גם הוא, צוואה הדדית קובעת צד שלישי אשר יירש את עיזבונו של זוג זה.

ערכתם בעבר צוואה הדדית וכעת ברצונכם לבטל אותה? כל עוד אין הוראה המעידה אחרת, ניתן לבטל צוואה הדדית לפי אחד משני התנאים הבאים:

  1. כאשר שני בני הזוג חיים ומודיעים על כך.
  2. כאשר אחד מבני הזוג נפטר, בן הזוג שנותר יאלץ לוותר על חלקו בירושה על מנת לבטל את הוראת הצוואה ההדדית.

לפעול מתוך אינטרס משותף

בהתאם לסעיף 8א' במסגרת חוק הירושה, בני זוג רשאים לערוך צוואה הדדית מתוך אינטרס משותף בו בן הזוג החי יירש את העיזבון של זה שנפטר. בהמשך, וכאשר שני בני הזוג יסתלקו מן העולם, צאצאיהם יוכלו לרשת את העיזבון. אם ברצונכם לנסח צוואה זו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד אוהד שוהם. עו"ד זה הינו בעל ידע רב וניסיון מרשים בייעוץ ובניהול תיקים העוסקים בענייני ירושה, צוואה ועיזבונות.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים