עורך דין צוואות רמת גן

עורך דין צוואות ילווה אתכם שלב אחר שלב בעת עריכת הצוואה, יעניק לכם ייעוץ מקיף הנוגע לרכושכם ואופן חלקותו לצד היבטים חשובים נוספים. מעוניינים לערוך צוואה? מתלבטים למי להוריש אותו לאחר לכתכם? על שאלות אלו ורבות אחרות, עו"ד אוהד שוהם, ממשרד עורכי דין אוהד שוהם, ישמח לייעץ ולייצג אתכם במגוון התחומים המשפטיים הנוגעים לענייני צוואה, ירושה ועיזבונות.

עורך דין צוואות: מה עליכם לדעת?

חשיבותה של עריכת צוואה היא עצומה. מדוע? משום שהיא משמשת כמסמך משפטי תקף בו המנוח קובע את חלוקת רכושו בין היורשים הרלוונטיים. וזאת, במקום להותיר למדינה להחליט זאת. בהתאם לכך, ואם גם אתם מעוניינים לערוך צוואה, מומלץ ראשית להבין מהן האפשרויות העומדות בפניכם בעת עריכת צוואה. במילים אחרות, כדי שצוואה זו תקבל תוקף משפטי, עלייכם לנסח, לערוך ולאשר אותה באחת מהדרכים הבאות: בכתב יד, בנוכחותם של עדים, בפני רשות או בעל פה.

כאמור, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם לערוך צוואה. במקביל לכך, ישנם מקרים חריגים בהם רצוי באופן מיוחד לערוך צוואה – וכך למנוע סכסוכים בעתיד בקרב היורשים. מקרים אלו נוגעים, לדוגמא, אל ידועים בציבור, בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין ואף זוג נשוי הנמצא בפרק ב' כאשר לכל אחד מהם ישנם ילדים ממערכות יחסים קודמות.

מי זכאי לרשת את עיזבונו של המנוח? ככלל, כל אדם או ארגון רשאים לרשת לפי צוואה. עם זאת, כאשר אחד היורשים מורשע בפלילים, אין ביכולתו לרשת את חלקו מתוך העיזבון – גם אם הוא מוזכר בצוואה.

חשוב להדגיש כי ניתן להביע התנגדות לצוואה במהלך השבועיים הראשונים של פרסום קיומה בעיתונות. במילים אחרות, ובין אם מדובר בפגם צורני, פגם בכשירות המצווה, פגם המופיע בהוראת הצוואה או עריכתה – יהיה על מגישי ההתנגדות לנמק ולצרף מסמכים המוכיחים זאת.

לערוך צוואה היום – ולתכנן את העתיד

עריכת צוואה היא הליך מורכב – אך יתרונותיה רבים. מעוניינים לערוך צוואה? ברצונכם להביע התנגדות לצו קיום צוואה? כך או כך, עו"ד אוהד שוהם ישמח לסייע לכם במקרים אלו ואחרים. עו"ד אוהד שוהם, בעלי משרד עורכי דין אוהד שוהם, הוסמך בעריכת דין בשנת 2002, הצטיין בבחינות הלשכה ומומחה בענייני ירושה, צוואה ועיזבונות.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים