אודות

לייעוץ מהיר
מלא את הפרטים הבאים

  משרדו של עו"ד אוהד שוהם מתמחה בתחומים המשפטיים המגוונים בענייני ירושה, צו ירושה, צוואה ועזבונות והינו בעל ידע וניסיון רב בתחומי ההתמחות הנ"ל. משרדנו מחוייב כלפי לקוחותיו לספק, בכל עת, את הפתרונות המקצועיים והמהירים ביותר שניתן להשיג במסגרת מגבלות הדין והפרודצדורה, הכול תוך שימת לב למתן יחס אישי והוגן ללקוחותיו.

  עו"ד אוהד שוהם הינו בוגר אוניברסיטת ת"א והוסמך בעריכת דין בחודש דצמבר 2002, זאת לאחר שהצטיין בבחינות הלשכה. את ההתמחות בענייני ירושה, צוואה ועזבונות צבר עו"ד אוהד שוהם במשך שנים של לימוד, עבודה מעשית ובמתן ייעוץ וייצוג משפטי בתחומי ההתמחות הנ"ל.

  להלן תחומי ההתמחות של המשרד

  • קבלת צווי ירושה וצווי קיום צוואה

   הכנת מלוא המסמכים המתחייבים לצורך קבלת צו ירושה וצו קיום צוואה ביחס לנפטרים, זאת גם כאשר מדובר במקרים מסובכים מאוד כאשר חלק מהיורשים אינם מאותרים ו/או נספו בשואה וכיוצ"ב.

  • תיקון צווי ירושה / תיקון צווי קיום צוואה

   משרדנו מתמחה במתן ייעוץ וכן בייצוג משפטי לצורך תיקון צווי ירושה ו/או לתיקון צווי קיום צוואה בעילות החוקיות, אשר לפיהן ניתן לעשות כן.

  • עריכת צוואות

   משרדנו מתמחה בעריכת צוואות, לרבות עריכת צוואה עבור דוברי וקוראי שפות זרות.

  • ייצוג משפטי בהתנגדות לקיום צוואה

   ייצוג לקוחות המשרד בהגשת התנגדות לקיום צוואה בעילות המשפטיות הרלוונטיות, בין אם עקב השפעה בלתי הוגנת אשר הופעלה על המוריש, בין אם, כי המוריש היה ללא כושר לצוות, בין אם עקב טעות שנפלה בצוואה, בין אם עקב עריכת הצוואה בנסיבות שבהן לא ידע המוריש להבחין בטיבה של צוואה, בין אם לאור העובדה שהצוואה נערכה תחת איום, לחץ או בנסיבת של תרמית וכיוצ"ב.

  • ייצוג בתביעות למימוש הזכות לתשלום מזונות מן העיזבון

   ייצוג בת הזוג, ילדים והורים (במקרים הרלוונטיים) במימוש זכותם לתשלום מזונות מן העיזבון.

  • עריכת הסכמי חלוקת עיזבון

   משרדנו מתמחה בניסוח הסכמי חלוקת עיזבון, פשוטים כמורכבים ואישורם באמצעות בית המשפט. הסכמי חלוקת עיזבון נערכים מלכתחילה לפי רצון היורשים ולוקחים בחשבון שיקולים שונים כדי למקסם את זכות הירושה של היורשים באופן האופטימלי ביותר, כפי שניתן.

  • מימוש ומכירת נכסי העיזבון

   משרדנו מתמחה במכר נכסי העיזבון ומימושם תוך מיקסום מחירי התמורה עבור היורשים.

  • מכירת דירת העיזבון

   משרדנו מלווה את מכירת דירת העיזבון תוך מתן ייעוץ ספציפי למכר בנסיבות של הקניית הזכות בירושה, אשר מהווה ענף פרטני הדורש התמחות מסוימת, כולל מתן ייעוץ וייצוג בענייני תשלום מס שבח או קבלת פטור מתשלומו.

  • קבלת צווי הצהרת מוות

   משרדנו מתמחה בקבלת צווי הצהרת מוות בבית המשפט לענייני משפחה ביחס ולצורך הוכחת פטירתם של נספי שואה.

  • ייצוג ידועים בציבור ביחס למימוש זכויותיהם בירושת בן/בת הזוג

   לידועים בציבור עומדות שלל זכויות, לרבות הזכות החוקית לרשת את בן הזוג הנפטר ואף לקבל מזונות מן העיזבון. משרדנו מתמחה במתן ייעוץ וייצוג בעניינים הנ"ל למימוש זכויותיהם של ידועים בציבור.

  • עריכת "צוואה בחיים"

   משרדנו מתמחה במתן ייעוץ ובעריכת "צוואה בחיים", הנחיות מקדימות על פי חוק החולה הנוטה למות וזאת ביחס לאנשים אשר מעוניינים להבטיח מראש, כי בבוא העת חייהם לא יוארכו באופן מלאכותי וכיוצ"ב.

  • ייצוג בערכאות משפטיות בענייני ירושה מגוונים

   משרדנו מתמחה בייצוג לקוחותיו מול הרשם לענייני ירושה וכן מול בית המשפט בקשר לכל העניינים הרבים והמגוונים אשר נובעים מענייני ירושה, צוואה ועיזבונות ואשר לא הוזכרו במפורש לעיל.

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
  השארת הודעה מהירה

  לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים