לרשת מלוכה

לייעוץ מהיר
מלא את הפרטים הבאים

  בשלטון מלוכני, כס המלכות עובר בירושה. כלומר, הבן הנסיך יורש את האבא המלך וכך חוזר חלילה. אבל ממלכות כבר כמעט ואין בעולם. מה שיש זה משפחות עם נכסים. הירושה עוברת מכוחה של צוואה. בהיעדר צוואה יש לנו חוקים ודיני ירושה שעל פיהם יישק דבר. אם יש לכם הורים או קרובים עם נכסים פוטנציאליים, מומלץ מאוד לפנות לייעוץ אצל עורך דין לענייני ירושה.

  גם כשיש צוואה, לא תמיד כולם מסכימים עם מה שכתוב בה. לעיתים קרובות מתעוררים ריבים ומשפחות נקרעות בגלל המחלוקת על הירושה. בהרבה מקרים כל צד מציג צוואה משלו שלטענתו היא המקורית והעדכנית ביותר. כל ניסיון לפתור מחלוקת שכזו באמצעות דיבורים סביר להניח שיעלו בתוהו. אם גם אתם נקלעתם למצב של ריב על ירושה, מומלץ לכם לפנות לעורך דין לענייני ירושה שכן רק הוא מכיר את כל החוקים והתקנות שבאמצעותם ניתן להכריע לגבי גורל הירושה. גם הפשרה בסופו של דבר תושג רק בהתערבות עורך דין ירושה שיצביע על מתווה שיעמוד ב מבחן בית המשפט.

  הממלכה תמורת סוס

  במחזה המפורסם של שייקספיר, הנרי ה-5, המלך האכזר המובס בקרב מציע את ממלכתו תמורת סוס. מבלי להיכנס לקונטקסט, כדאי רק לזכור כי מדובר במחזה. במציאות, אין הרבה מקרים שמישהו יציע ירושה תמורת נזיד עדשים. חוץ מעשו כמובן שמכר את הבכורה ומכאן גם את הירושה תמורת אותו נזיד עדשים מפורסם. הוא כמובן התעשת מהר ופתח ברוגז מול יעקב שנמשך עשרות שנים. לכן, אם יש לכם ירושה שאתם עתידים לקבל, כדאי להתכונן מבעוד מועד. לכו לעורך דין לענייני ירושה ותערכו צוואה שכל מי שעתיד לקבל חלק מאותה ירושה יסכים לחתום עליה. בין אם זה רק חפצים בודדים, בית ישן או רק מגרש באזור שכוח אל, תמיד כדאי לסכם ולסגור לפני שמתעוררת מחלוקת. משפטי ירושה נמשכים לא פעם הרבה שנים ובכל מקרה בסוף מתפשרים. עורך דין ירושה יכול לקצר לכם את ההליך ולקדם את חלוקת הירושה על הצד הטוב ביותר.

  לייעוץ מהיר

  מלא את הפרטים הבאים

   קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
   השארת הודעה מהירה

   לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים