עו"ד התנגדות לצוואה

עו"ד התנגדות לצוואה יסייע לכם לנמק את טענתכם מול הערכאות המשפטיות. כאשר צו קיום צוואה מתפרסם בעיתונות, ישנה אפשרות להביע התנגדות לאורך השבועיים הראשונים מרגע הפרסום. חושדים כי העדים בעת עריכת צוואה אינם כשירים? טוענים כי כתב ידו של המצווה איננו זהה לכתב היד המופיע בצוואה? מדובר בעילות לגיטימיות להתנגדות לצוואה. כדי להגיש אותה כנדרש, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אוהד שוהם.

עו"ד התנגדות לצוואה: ניסוח הטענות והגשת המסמכים

עריכת צוואה תתבצע באחת מהדרכים הבאות: בכתב יד, בנוכחות עדים, בפני רשות, בעל פה (המוכרת גם בתור שכיב מרע) ועוד. כך או כך, חשוב לערוך מסמך משפטי זה מוקדם ככל הניתן, שכן כך תוכלו למנוע מלחמות ירושה לאחר לכתכם. עם זאת, ולאחר פרסומו של צו קיום צוואה בעיתונות, ניתן להגיש התנגדות לצוואה. למה הכוונה? לעיתים קרובות, מתעורר חשד בקרב בני המשפחה של הנפטר כי הצוואה שהותיר איננה תקפה. בהתאם לכך, במסגרת פרק הזמן המותר מרגע פרסום צו קיום הצוואה, ניתן להביע לכך התנגדות.

הליך הגשת ההתנגדות לצוואה איננו פשוט, וזאת משום שהעד החשוב ביותר בתיק זה כבר איננו בין החיים. בשל כך, יהיה עליכם לפנות אל עורך דין מומחה בענייני ירושות וצוואות. שיתוף פעולה זה יוביל לתוצאות הרצויות – ללא כל ספק. לאורך הליך ההתנגדות לצוואה, יהיה עליכם לנסח את הטענות השונות בגינן אתם מעוניינים להגיש את ההתנגדות מלכתחילה. חשוב לציין כי קיימים שני סוגים עיקריים של עילות לצורך ביטול הצוואה: עילת צורה ועילת מהות. בהמשך, יהיה עליכם לצרף את המסמכים הדרושים להוכחת הטענות.

להגיש בקשה מנומקת

כדי להגיש התנגדות לצוואה, נדרשת בקיאות, ניסיון והבנה מקיפה של התהליך. במילים אחרות, ובכדי שהערכאות המשפטיות ידונו בבקשתכם, יש לשתף פעולה עם משרד עורכי דין אוהד שוהם. צוות משרד זה יסייע לכם בניהול התיק, הגשת התנגדות מנומקת לצד היבטים חשובים ומכריעים ביותר.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים